Představení

137 úhlů pohledu - společné představení mladých souborů Pop Balet

Na světe neexistuje jediná pravda. Vždyť na jediný svět nahlíží více než sedm miliard odlišných lidských pohledů. 
Žijeme v jednotném prostředí, jsme vystaveni podobným okolnostem i podmínkám, a přesto ho každý vidíme po svém. Jsme ovlivněni vlastní vírou a životní filosofií, cestou, kterou jsme ušli, a zkušenostmi, které jsme během ní získaly. Jak tedy zážitky formují náš vlastní názor?"
Stejnou situaci vnímá každý člověk jinak - z různých úhlů pohledu. Náš život ovlivňují rozhodnutí, kterým čelíme každý den. Co kdybychom se ale v daný okamžik rozhodli jinak? Jak moc by se změnila cesta, kterou kráčíme a kam by nás nakonec zavedla? Tanečníci výběrových souborů Pop Balet se představí v novém projektu nesoucí název 137 úhlů pohledu. Na prknech divadla Hybernia Vás zasvětí do příběhů lidí, jejichž rozhodnutí jejich životy významně ovlivnilo.
Čeká Vás intenzivní zážitek plný emocí, který byste si v žádném případě neměli nechat ujít!

Fotgrafie z představení si můžete prohlédnout ZDE.

Petr Pan - společné představení mladých souborů Pop Balet

Příběh o chlapci, který nechtěl vyrůst, je znám téměř po celém světě. V podání souborů Pop Balet vás bude bavit i dojímat zároveň. Dne 14. června 2017 jsme se v divadle Hybernia těšili z vyprodané premiéry a 23. října 2017 z neméně úspěšné reprízy tohoto představení. Nenechte si ujít nejspíše poslední reprízu 24. 4. 2018!

Fotogalerii k Petru Panovi si můžete prohlédnout zde.

Americký sen / Svatební cesta - představení mladých souborů Pop Balet

První z příběhů vypráví o světe neomezených možností a o tom, že cesta za svým snem může být dlouhá a spletitá, ale vyplatí se. Druhý příběh vás vezme na svatební cestu doslova kolem světa. 

Fotogalerii k Americkému snu a Svatební cestě si můžete prohlédnout zde.

Pražský hvězdopád

Pop Balet se pravidelně s velkým úspěchem účastní mezinárodní přehlídky umění Pražský hvězdopád, reprezentoval například Českou republiku ve Vídni.

Galavečer souborů Pop Balet

Pravidelně dvakrát do roka se v Salesiánském divadle v Kobylisích koná Galavečer souborů Pop Balet. Jde o přehlídku aktuálně nejnovější taneční tvorby všech souborů Pop Balet. Na tanečníky se můžete těšit vždy v předvánočním čase a na konci školního roku v červnu.

Fotogalerie z Galavečerů ZDE.