Fotogalerie

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie z našich divadelních představení i komerčních projektů. Profesionální soubor Pop Balet i jeho dětské a juniorské podskupiny mají za sebou vystupování v nejrůznějších divadlech po České republice i v zahraničí. Vytvořily již mnoho celovečerních projektů a pořádají pravidelné galavečery a závěrečná vystoupení na konci sezóny. Profesionální tanečníci vystupují s českými celebritami (Karel Gott, Helena Vondráčková, Katarina Knechtová, Jan Smigmator a další) a byli již součástí mnoha firemních akcí či vyhlašování prestižních cen (Óčko awards, Czech Hotel Awards).


foto Martin Polák

Americký sen/Svatební cesta
Taneční Diptych souborů Pop Balet, který měl premiéru v dubnu roku 2016, vypráví dva oddělené příběhy.  První z příběhů je o světě neomezených možností a o tom, že cesta za svým snem může být dlouhá a spletitá, ale vyplatí se. ​Druhý příběh Vás vezme na svatební cestu doslova kolem světa ... (více)
Rusalka
Novodobé zpracování světoznámé české opery od Antonína Dvořáka Rusalka v podání souboru Pop Balet. Premiéra v roce 2016 v Bruselu.
Tanecbook
Představení o virtuální NErealitě. Choreografie Majka Piskořová Veselá. Premiéra v roce 2012 na Nové scéně Národního divadla.
137 úhlů pohledu
Poutavé a dechberoucí představení souborů Pop Balet. Jaké maličkosti utváří náš život? Co kdybychom se mohli vrátit v čase a udělat něco jinak, jak by změnil náš osud? Představení, které vidělo již více než 1500 diváků a mělo čtyři reprízy v prestižním divadle Hybernia a derninéru v Divadle NA F ... (více)
Blame Game - open air
Představení The Blame Game open air, mělo dvě úspěšné reprízy - 20. 6. 2021 v Praze a 27. 6. 2021 v Chrudimi. Na krásné fotografie od  Filipa Smelíka z pražského představení se podívejete zde.
Czech Hotel Awards
Od roku 2015 je taneční soubor Pop Balet nedílnou složkou slavnostního galavečera vyhlašování soutěže Czech Hotel Awards. Choreografie s hotelovou tématikou, kabaretně laděná čísla či taneční díla na moderní hudbu, byla vždy stavěna na míru pro každý ročník soutěže.
Galavečer souborů Pop Balet
Soubory Pop Balet tradičně prezentují svou choreografickou práci před Vánoci i na konci školníhho roku na Galavečeru souborů Pop Balet v Salesiánském divadle v Kobylisích.
Láska je zDARma
Fotografie z představení souborů Pop Balet s názvem Láska je zDARma, které mělo premiéru 18. 6. 2019 v divadle Hybernia.
Mary Kay
Tanečníci a tanečnice souboru Pop Balet pravidelně vystupují na českých i mezinárodních konferencích známé kosmetické firmy Mary Kay.
Mejdan s Impulsem 2019
V říjnu 2019 byli tanečníci souboru Pop Balet hlavní taneční složkou koncertního večera Mejdan s Impulsem v O2 aréně.
Mejdan s Impulsem 2021
I na podzim roku 2021 byli tanečníci souboru Pop Balet součástí velkolepé hudební show v O2 aréně. Tentokrát vystoupili ve třech samostatných choreografií a doprovodili také kapelu Chinaski.
Petr Pan
Taneční zpracování světoznámého pohádkového příběhu o chlapci, který nechtěl vyrůst. Taneční soubory Pop Balet s tímto projektem 6-krát vyprodali divadlo Hybernia.