Naši lektoři

Eva Špačková Neuvirtová
Profesionální tanečnice, choreografka a lektorka s mnohaletou praxí. Eva Špačková Neuvirtová začala tančit v Taneční škole InDance, tehdejším studiu Pop Balet již ve svých 4 letech. O pár let později si umělecká vedoucí Majka Piskořová Veselá všimla jejího talentu a vybral ... (více)
Franziska Vosenová
Franziska je nadějná začínající lektorka taneční školy InDance a od roku 2020 i souborů Pop Balet. Není však žádný nováček v naší organizaci. V InDance vyrostla a zná metodiku výuky od malička. Z běžných kurzů InDance se svým talentem a svou pílí propracovala do souborů ... (více)
Karel Jinda
Karel Jinda je všetranně nadaný umělec. Profesionálně se věnuje tanci i akrobacii, ale také navrhování a vytváření tanečních kostýmů a má i svou vlastní značku oblečení Nuclear Fashion. Věnuje se také hairstylingu a je i velice dobrým zpěvákem. Tanečníkům ze souborů Po ... (více)
Klára Hejnová
Klára Hejnová se tanci věnuje již od dětství. Její taneční projev vyniká lehkostí a ladností pohybu. Ve svých lekcíh je velice precizní a od svých tanečníků vyžaduje soustředění a pečlivost. Její choreografie jsou vždy perfektně nazkoušené a tanečníky i diváky velice ... (více)
Kristína Tukan Martanovičová
Tanečnice, choreografka, koučka a lektorka ze Slovenska působící v Praze. Věnuje se stylu contemporary fusion, kde kombinuje svéráznou muzikalitu s pohybovým slovníkem contemporary. Spolupracovala s různými zahraničními i domácími interprety, komerčně působila v televizi i v divad ... (více)
Majka Piskořová Veselá
Majka Piskořová Veselá je uměleckou vedoucí souborů Pop Balel i Taneční školy InDance. Na svém kontě má nespočet choreografií s dětskými i profesionálními tanečníky a také několik celovečerních projektů. Je uznávanou osobností i v komerčním světě, kde spolupracovala s ... (více)
Sabina Bažantová
Sabina Daniela Bažantová je skvělou baletní tanečnicí a v posledních letech i jeho jedinečnou lektorkou nejen v souborech Pop Balet. Taneční vzdělání: Sabina se tanci, především baletu, věnuje od svých 5 let, kdy začala navštěvovat Baletní školu Pirueta  studovala na Taneční ko ... (více)
Vanda Hejnová
Vanda Hejnová je nejnovější posilou našeho lektorského týmu. Od roku 2020 vede lekce klasického baletu souborů Pop Balet 2 a Pop Balet 4. Je také tanečnicí profesionálního souboru Pop Balet, se kterým pracuje na uměleckých i komerčních projektech. Taneční vzdělání a zkušenosti: ... (více)
Zuzana Dobešová
Zuzana Dobešová je dlouholetou tanečnící a také lektorkou souborů Pop Balet. Má velice osobitý styl. Každý pohyb svých choreografií promýšlí a staví tak, aby v konečném výsledku šlo o tanečně i divácky o dokonalé dílo. Improvizačními technikami vede své tanečníky i k samostatné tvůrčí práci a k ... (více)