Připravujeme

Co pro Vás chystáme? A na co se můžete v blízké době v podání našich malých i velkých tanečníků těšit? Všechny plánované projekty a představení si můžete prohlédnout níže.

Inner Shades
PREMIÉRA tanečního představení Inner Shades V našem novém představení v Divadle Na Fidlovačce se můžete těšit na profesionální soubor Pop Balet - uskupení profesionálních tanečníků, choreografů a lektorů taneční školy InDance a vybraných členů souborů Pop Balet a také na soubor Pop Balet 5. ... (více)
Spojeni - odloženo
Soubory Pop Balet chystají nové představení! Původně plánovaná premiéra 8. února 2021 musela být odložena, a to již podruhé, konkrétní termín ještě neznáme, ale pokud to půjde, představení odehrajeme v červnu 2021. Taneční představení Spojeni  Taneční představení nabité předevš ... (více)
The Blame Game - online představení 30. dubna
Když pro Vás nemůžeme tančit naživo, chtěly bychom se Vám přiblížit aspoň díky online tanečnímu představení. V choreografie The Blame Game od Zuzky Dobešové uvidíte pět tanečníků profesionálního souboru Pop Balet. Vysílat budeme z industriálního porstotu Divadla X10, a to 30. dubna od 19 hod. Kdo ... (více)
The Pop Balet - 1. června 2021
Přijďte shlédnout choreografie profesionálních tanečníků našeho hlavního souboru, které vznikaly pod taktovkou našich předních choreografů Zuzky Dobešové, Karla Jindy a Verči Bjalončíkové. Taneční představení The Pop Balet bude mít svou premiéru 1. června 2021 v Divadl ... (více)