I. Lektoři Pop Balet

Eva Špačková Neuvirtová
Profesionální tanečnice, choreografka a lektorka s mnohaletou praxí. Eva Špačková Neuvirtová začala tančit v Taneční škole InDance, tehdejším studiu Pop Balet již ve svých 4 letech. O pár let později si umělecká vedoucí Majka Piskořová Veselá všimla jejího talentu a vybral ... (více)
Karel Jinda
Karel Jinda je všetranně nadaný umělec. Profesionálně se věnuje tanci i akrobacii, ale také navrhování a vytváření tanečních kostýmů a má i svou vlastní značku oblečení Nuclear Fashion. Věnuje se také hairstylingu a je i velice dobrým zpěvákem. Tanečníkům ze souborů Po ... (více)
Lenka Skácelíková
V roce 2012 nastoupila do souboru Pop Balet, kde od roku 2020 působí v profesionálním souboru Dále byla mezi lety 2018 - 2022 členkou taneční skupiny Vivid Dance Company a od roku 2022 tančí také v Dance Academy Prague pod vedením tanečníka a choreografa Eugena Nama V roce 2018 za ... (více)
Majka Piskořová Veselá
Majka Piskořová Veselá je choreografka, lektorka a zakladatelka taneční školy InDance a souboru Pop Balet. Celý život se věnuje tanečnímu umění umělecky i organizačně. V roce 1998 založila  Tanec bez hranic, mezinárodní workshop se zahraničními lektory, čímž značně přispívá k propojován ... (více)
Zuzana Dobešová
Zuzana Dobešová je dlouholetou tanečnící a také lektorkou souborů Pop Balet. Má velice osobitý styl. Každý pohyb svých choreografií promýšlí a staví tak, aby v konečném výsledku šlo o tanečně i divácky o dokonalé dílo. Improvizačními technikami vede své tanečníky i k samostatné tvůrčí práci a k ... (více)