Tanecbook


Pražskému Taneční souboru Pop Balet B se podařilo znovu nastudovat oblíbené představení, které budete mít příležitost vidět již na konci dubna 2023 v Divadle Na Fidlovačce. 


Taneční představení Tanecbook je „celovečerní“ představení o virtuální realitě, nereálných vztazích a problémech současné internetové společnosti, které se skládá z pěti příběhů na velice atraktivní a aktuální téma. Mladí lidé procházejí hledáním své vlastní identity, smyslu života, formují se, dospívají, hledají své místo.

Tanecbook představuje problémy související s moderním fenoménem sociálních sítí a prostřednictvím tanečně ztvárněných lidských příběhů komunikuje s divákem. Z diváckých ohlasů je patrné, že se tvůrcům i tanečníkům podařilo prostřednictvím nonverbálního sdělení předat mnoho zážitků a emocí, včetně jasného morálního poselství. Zároveň divákovi nabídlo netypický audiovizuální zážitek ztvárnění moderním tancem v choreografii úspěšné choreografky – Majky Piskořové Veselé, která je zároveň uměleckou vedoucí souborů Pop Balet a Taneční školy InDance."


Vstupenky jsou již v prodeji zde.