Aktuality

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-3 z 4 položek

137 úhlů pohledu PRO ŠKOLY

137 úhlů pohledu PRO ŠKOLY

Dne 14 . května soubory Pop Balet vystoupí již potřetí s představením 137 úhlů pohledu na prkneh divadla Hybernia. Protože měl projekt v obou dvou předchozích reprízách velice pozitivní divácký ohlas, rozhodli jsme se ho nyní hrát i v dopoledním čase pro školy. Vezměte svoji třídu, či celou školu na toto jedinečné představení, které vám v necelých 80-ti minutách nastíní příběh dívky a chlapce, jejichž životy se odvíjí v důsledku jednoho zdánlivě nepodstatného každodenního rozhodnutí. Co kdyby se ale v daný okamžik rozhodli jinak? Jak moc by se změnila jejich cesta a kam by je nakonec zavedl

Repríza představení 137 úhlů pohledu

Repríza představení 137 úhlů pohledu

Taneční soubory Pop Balet chystají na 14. 5. 2019 již třetí reprízu úspěšného projektu 137 úhlů pohledu. Těšit se na ně můžete od 19 hod opět v divadle Hybernia. Věříme, že ani tentokrát si představení nenecháte ujít.

Vystoupení v hotelu Diplomat

Vystoupení v hotelu Diplomat

Na konci března, 28. 3. 2019, vystoupí vybraní tanečníci a tanečnice profesionálního souboru Pop Balet v hotelu Diplomat na akci k oslavě dokončení velké rekonstrukce tohoto známého pražského hotelu. Tanečníci vytvářejí dvě taneční čísla přímo na míru, dle přání pořadatele.

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-3 z 4 položek