Aktuality

 3 položky

Casting Pop Balet 11. 4. 2021

Casting Pop Balet 11. 4. 2021

Děkujeme všem zájemcům z posledního castingu a gratulujeme nově přijatým do souboru Pop Balet. Nejnovější termín castingu do souborů Pop Balet pro sezonu 21/22 se bude konat v neděli 11. 4. 2021. Casting proběhne v InDance centru v Hostivaři (Gercenova 10). Časy pro jednotlivé kategorie budou upřesněny. Na casting si nemusíte nic připravovat, vše se naučíte na sále spolu s lektorem. Nemusíte mít strach z tancování po jednom, účastníky rozdělujeme pro větší přehlednost max. do menších skupin, nikdy je nenecháváme tančit samotné. Součástí konkurzu bude rozcvičení

Nové představení Pop Balet

Nové představení Pop Balet

Soubory Pop Balet chystají nové představení! Kdy? 8. února 2021 Kde? Divadlo Na Fidlovačce Už se nemůžeme dočkat, až opět vstoupíme na jeviště. Tanec je pro nás neodmyslitelnou součástí života, je naší láskou, vášní a radostí. A ta radost je největší, když se o ni můžeme podělit. Podělit s Vámi, našimi diváky. Věříme, že se Vám choreografie našich malých i velkých tanečníků budou líbit, že Vás potěší a že si tento taneční večer nenecháte ujít. Vstupenky již brzy na stránkách divadla: 

Workshop Pop Balet 10. 4. 2021

Workshop Pop Balet 10. 4. 2021

V sobotu 10. 4. 2021 se uskuteční již tradiční Pop Balet workshop, kde si vyzkoušíte choreografie souborů Pop Balet a zatančíte si pod vedením jejich lektorů. Pokud chcete být dobře připraveni na casting (11. 4.), neváhejte na workshop dorazit. Vítáni jsou ale i všichni ti, kteří si chtějí jen zatančit. Těšíme se na Vás! Přihlašování na workshop bude spuštěno po novém roce zde.

 3 položky