Soukromé taneční lekce

Soukromé taneční lekce

Připravili jsme pro Vás, jak věříme, skvělou novinku - způsob, jak si i v těchto dobách zatančit a dále se zdokonalovat - individuální tréninky s našimi skvělými lektory.

Chcete strávit hodinu čistého času se svým oblíbeným lektorem, který se bude věnovat pouze Vám? Chcete se zlepšit v technice, vytvořit vlastní taneční variaci nebo si prostě jen zatančit? Budete si moci předem domluvit, jaký Váš trénink bude a čemu se chcete věnovat. Bude to Váš čas, který se bude řídit Vaším přáním.

Individuální lekci si můžete objednat prostřednictvím tohoto přihlašovacího formuláře. Jednoduše si vyberete, s kým z našich lektorů si chcete zatančit, kolik lekcí budete chtít, a do poznámky stručně napíšete, co od tréninku očekáváte. My Vás následně propojíme s vybranou lektorkou, se kterou už si domluvíte napřímo na obsahu a termínu lekce/í. Formulář obsahuje i konkrétní informace o cenách individuálních lekcí. 

Lektoři jsou podle svých zkušeností rozděleni do tří kategorií - junior, senior VIP. Ručíme za kvalitu všech našich lektorů. 

Juniorní lektor umí perfektně naši metodiku, je sám velmi aktivním tanečníkem a má za sebou řadu tanečních vystoupení. 

Seniorní lektoři jsou ti, kteří mají dlouholeté zkušenosti v našich souborech či Taneční škole InDance, dlouhodobě se účastní stáží, workshopů a komerčních vystoupení. Podílí se na velkých uměleckých projektech a sami jsou mentory pro své mladší kolegy, kterým předávají své bohaté zkušenosti. Kromě toho, že mají perfektně v malíku InDance metodiku, dokáží lekci obohatit o další zajímavé prvky. 

Pro skutečné taneční labužníky je zde pak naše sekce VIP individuálních hodin, kdy si budete moci zatančit například s ředitelkou našich tanečních souborů Pop Balet Evou Špačkovou Neuvirtovou, nebo dokonce s uměleckou vedoucí a zakladatelkou Taneční školy InDance a souborů Pop Balet, Majkou Piskořovou Veselou.

PROFILY LEKTORŮ 

Zde se můžete podívat na profily našich lektorů, kteří budou individuální lekce učit!

JUNIOR (450 KČ/LEKCE) 

Agáta Černá 

Vanda Hejnová

SENIOR (650 KČ/LEKCE) 

Sabina Bažantová 

Veronika Bjalončíková 

Klára Hejnová 

Franziska Vosenová

VIP (850 KČ/LEKCE) 

Eva Špačková Neuvirtová 

Majka Piskořová Veselá  

Individuální lekce můžete věnovat svým blízkým také jako dárek. V takovém případě prosím zaškrtněte ve formuláři možnost “Chci dárkový poukaz”.

S ohledem na momentální platná epidemiologická nařízení Vlády ČR nelze v současném stupni Protiepidemického systému provozovat žádné aktivity na vnitřních sportovištích. Poukaz na lekci si ovšem můžete objednat již nyní s tím, že se lekce bude konat v nejbližším termínu domluveném s lektorem po opětovném uvolnění vládních opatření. 

Při samotné objednávce nic neplatíte - na částku za lekci či více lekcí Vám bude následně vystavena faktura. 

V případě jakýchkoliv dotazů nám napište na eva@popbalet.cz, rádi je zodpovíme!

Děkujeme za Vaši přízeň a věříme, že Vám tato novinka udělá radost!