Casting Pop Balet Praha - 2. září 2021

Casting Pop Balet Praha - 2. září 2021

Ve čtvrtek 2. září 2021 proběhne casting do souborů Pop Balet Praha. Na jaře jsme ho museli kvůli vládním opatřením odložit. Děkujeme tímto za trpělivost s čekáním na nový termín. Na casting si nemusíte nic připravovat, vše se naučíte na sále spolu s lektorem. Nemusíte mít strach z tancování po jednom, účastníky rozdělujeme pro větší přehlednost max. do menších skupin, nikdy je nenecháváme tančit samotné. Součástí konkurzu bude rozcvičení a trénování tanečních kroků a variací. Casting probíhá bez přítomnosti doprovázejících osob. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do souborů Pop Balet posíláme emailem nejdéle do týdne od konání konkurzu. 

7-11 let v čase 15:00-16:30

12-16 let v čase 16:30-18:00

17 a více let v čase 18:00-19:00

Adresa: InDance centrum Hostivař (Gercenova 10).

Pokud jste na hranici jednotlivých věkových kategorií, dorazte dle svého uvážení a tanečních zkušeností. V případě dotazů pište prosím na eva@popbalet.cz. Přijďte s úsměvem a dobrou náladou.

Castingu bude předcházet již tradiční Pop Balet workshop, kde si vyzkoušíte choreografie souborů Pop Balet a zatančíte si pod vedením jejich lektorů. Pokud chcete být dobře připraveni na casting, neváhejte na workshop dorazit. Vítáni jsou ale i všichni ti, kteří si chtějí jen zatančit a na casting se nechystají

Těšíme se na Vás! Tým lektorů Pop Balet