Casting Pop Balet Praha&Pardubice

Casting Pop Balet Praha&Pardubice

V neděli 5. prosince 2021 se koná casting do juniorských souborů Pop Balet Pardubice. Je určen pro všechny nadšené tanečníky ve věku 7-18 let, kteří na sobě chtějí intezivněji pracovat, zdokonalovat se a účastnit se pravidelných představení v Pardubicích, Chrudimi a Praze a reprezntovat naše umění i na nejrůznějších sportovních a kulturních akcích ve východočeském kraji.
Casting proběhne v tanečním sále InDance v Pardubicích (Karla Šípka 279) od 16 hod.

V pátek 17 prosince 2021 proběhne casting do souboru Pop Balet 1. Náš nejmladší pražský soubor je určen pro děti ve věku 7-11 let. Lekce souboru Pop Balet 1 probíhají 3-krát týdně a kromě tanečního repertoáru a současného tance je jedna lekce věnována také výuce klasického baletu, který je nezbytnou taneční technikou. 
Casting se bude konat v InDance centru Hostivař (Gercenova 10) od 15:30 hod.

Na casting se nemusíte nijak přihlašovat a ani si nemusíte nic připravovat, vše se naučíte na sále spolu s lektorem. Nemusíte mít strach z tancování po jednom, účastníky rozdělujeme pro větší přehlednost max. do menších skupin, nikdy je nenecháváme tančit samotné. Součástí konkurzu bude rozcvičení a trénování tanečních kroků a variací. Casting probíhá bez přítomnosti doprovázejících osob. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do souborů Pop Balet posíláme emailem nejdéle do týdne od konání konkurzu. Doražte prosím vždy minimálně 15 min před začátkem castingu, abyste stihli vyplnit registrační formulář. Prostory šaten budou otevřey 30 minut před začátkem konkurzu. 
V případě dotazů pište prosím na eva@popbalet.cz

Přijďte s úsměvem a dobrou náladou :-)
Těšíme se na Vás! Tým lektorů Pop Balet