CASTING POP BALET PARDUBICE - 29. 5. 2022

CASTING POP BALET PARDUBICE - 29. 5. 2022

Hledáme nové talenty do souborů Pop Balet Pardubice. Lekce souborů probíhají 3-krát týdně. Kromě tanečního repertoáru a současného tance je jedna lekce věnována také výuce klasického baletu, který je nezbytnou taneční technikou. Fotky a videa z našich představení naleznete na našem webu či na instagramu a facebooku. 

V případě, že uspěješ, připojíš se k nám od nového školního roku 22/23. Lekce začínají poslední týden v září. Těšíme se na všechny uchazeče.
KDY? V neděli 29. května 2022 od 17:00
KDE? V InDance tanečním sále v Pardubicích (Karla Šípka 279) 
KDO? Casting je určen pro všechny zapálené tanečníky a tanečnice od 7 let.

V Pardubicích aktuálně fungují tři soubory Pop Balet, které jsou rozděleny dle věku následovně:     
•    Pop Balet 1 Pardubice 7-11 let     
•    Pop Balet 2 Pardubice 12-15 let     
•    Pop Balet 3 Pardubice 15 a více let

Pokud už nyní víte, že se castingu chcete zúčastnit, vyplňte prosím tento registrační formulář, abychom tím urychlili registraci na místě. Děkujeme. Pokud se rozhodnete na poslední chvíli, můžete formulář samozřejmě vyplnit i na místě. 

Na casting si nemusíte nic připravovat, vše se naučíte na sále spolu s našimi lektory. Nemusíte mít strach z tancování po jednom, účastníky rozdělujeme pro větší přehlednost max. do menších skupin, nikdy je nenecháváme tančit samotné. Součástí konkurzu bude rozcvičení a nácvik a ukázka tanečních variací. Casting probíhá bez přítomnosti doprovázejících osob. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do souborů Pop Balet vám sdělíme na místě, nebo pošleme emailem nejpozději do týdne od konání konkurzu.  Dorazte prosím 15 min před začátkem castingu, abyste se stihli převléci a případně vyplnit registrační formulář.

Těšíme se na Tebe.   

Tým lektorů Pop Balet