CASTING POP BALET PRAHA - 12. 9. 2022

CASTING POP BALET PRAHA - 12. 9. 2022

Hledáme nové talenty do souborů Pop Balet PRAHA. Lekce souborů probíhají 3x -4x týdně. Kromě tanečního repertoáru a současného tance je jedna lekce věnována také výuce klasického baletu, který je nezbytnou taneční technikou. Fotky a videa z našich představení naleznete na našem webu či na instagramu a facebooku. V případě, že uspěješ, připojíš se k nám od nového školního roku 22/23. Lekce začínají v týdnu od 19. září. Těšíme se na všechny uchazeče.

KDY? V pondělí 12. září 2022
KDE? InDance centrum Hostivař, Gercenova 1181/10

Casting bude rozdělen do dvou věkovýck kategorií:

  • 8-12 let - v čase 15:30-17:00
  • ​13-17 let - v čase 17:15-18:45

Pokud už nyní víte, že se castingu chcete zúčastnit, vyplňte prosím tento REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, abychom tím urychlili registraci na místě. Děkujeme. Pokud se rozhodnete na poslední chvíli, můžete formulář samozřejmě vyplnit i na místě.  Na casting si nemusíte nic připravovat, vše se naučíte na sále spolu s našimi lektory. Nemusíte mít strach z tancování po jednom, účastníky rozdělujeme pro větší přehlednost max. do menších skupin, nikdy je nenecháváme tančit samotné. Součástí konkurzu bude rozcvičení a nácvik a ukázka tanečních variací. Casting probíhá bez přítomnosti doprovázejících osob. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do souborů Pop Balet vám sdělíme na místě, nebo pošleme emailem nejpozději do týdne od konání konkurzu. Dorazte prosím 15 min před začátkem castingu, abyste se stihli převléci a případně vyplnit registrační formulář.


Chcete-li být na casting dobře připraveni neváhejte se zúčastnit našeho workshopu 11.9.2022 a vyzkoušet si tancování v Pop Baletu na nečisto. Na workshop se můžete přihlásit ZDE.

Těšíme se na Tebe.   
Tým lektorů Pop Balet