Celovečerní představení souboru Pop Balet

Taneční představení souboru Pop Balet o hledání a touze po nezávislosti, svobodě, harmonii, zábavě a radosti. Pestré a zábavné představení ve stylu moderního a jazzového tance. 1. prosince 2009 uvedl Pop Balet ve Strašnickém divadle premiéru tanečního představení IndepenDance. V choreografiích Majk ... (více)
Křest alba Olgy Lounové - show, která rozvířila stojaté vody české hudební a taneční scény! Olga Lounová slibovala show ve velkém stylu a svému slovu rozhodně dostála. Velkoplošné projekce, skvěle sehraná kapela, oslnivé kostýmy, dechberoucí akrobacie a dokonalí tanečníci, které by Olze L ... (více)
Nadaná choreografka Majka Piskořová Veselá prezentuje svou monotématickou taneční trilogii Genesis, Boguro a Individuality. Osobnění je procesem utváření jedince - osobnosti. Každodenně na nás působí bezpočet vlivů, pravidel a dogmat. Dokážeme si přesto uchovat svou svobodu my ... (více)
Taneční představení o virtuální realitě, nereálných vztazích a problémech současné internetové společnosti. "Kdybys někdy potřeboval info o komkoli na Harvardu, stačí se zeptat, mám přes 4000 e-mailů, fotek, adres. Lidi to na sebe prostě prozradili, nevím proč, 'věří mi‘, pičusové.“ Mark Z ... (více)
Často víme spíše to, co vědět nechceme. To co bychom vědět doopravdy chtěli nám zůstává utajeno. Prožíváme pády a dotýkáme se dna. Jen díky tomu se ale můžeme odrazit a vyletět až do oblak.  Protiklady jsou si inspirací. Prostřednictvím negativního prožitku objevujeme sílu pozitivního vním ... (více)