Choreografie souboru Pop Balet

Vedení taneční školy InDance, soubory Pop Balet a Chrudimské taneční studio v neděli 18. prosince na představení v Chrudimském divadle K. Pippicha spontánně věnovaly choreografii Andělské předzvěsti prvnímu presidentu České republiky a občanu Václavu Havlovi. Choreografie: Majka Piskořová V ... (více)
Systém oběť – viník. Milovat jako obětovat se. Touha lidského společenství po tomto uspořádání vytvořila mýtus o Marii – oběti, k níž se vzhlíží jako k dokonalosti. Společnost si neuvědomuje, jak moc ji tento systém ničí; věčné obviňování plodí nesvobodu jedince a jeho duše. Necho ... (více)
"Není návod, jak se proplést. Co člověk, to subjektivní interpretace.  Není jen jedna cesta. Jsme individuality. Jsme sami za sebe."  Choreografie: Majka Piskořová Veselá Hudba: koláž Tančí: Pop Balet Premiéra: 2006 Salesiánské divadlo ... (více)
Choreografie: Majka Piskořová Veselá Hudba: The Georgia Mass Choir && Whitney Houston - Joy To The World - SME Tančí: Pop Balet Premiéra: 2009 Salesiánské divadlo ... (více)
"Tanec je světlem našich životů." Soubor Pop Balet předvedl choreografii Lights na mezinárodním festivalu "Pražský hvězdopád" a "Vídeňský hvězdopád". Tato choreografie se na obou festivalech umístila na prvních příčkách a získala tak hlavní cenu Grand Prix. Taneční soubor Pop Balet se s cho ... (více)
Choreografie: Majka Piskořová Veselá Hudba: Pink Floyd - Money Tančí: Pop Balet Premiéra: 2011 Salesiánské divadlo
Choreografie: Michele Oliva Hudba: Murcof, Craig Armstrong, Vector Lovers Tančí: Pop Balet Premiéra: 2011 Salesiánské divadlo