Spolupracují s námi

Florence je francouzská tanečnice a choreografka. Studovala u Rudy Bryanse (asistent Maurice Béjarta), Ricka Odumse, Toni Pierce z Alvin Ailey Dance Theatre a B. Shortera, v USA pak u Cecile Marty a M. Chapmana z Martha Graham School. Jako choreografka vyhrává prestižní taneční soutěže v ... (více)
Narodil se v Praze. V letech 1989–1997 studoval pražskou Taneční konzervatoř a po jejím ukončení absolvoval stáž v Kolíně nad Rýnem. V roce 1997 se stal členem Baletu Národního divadla v Praze a jako sborista dostoupil do celého tehdejšího repertoáru. Po čase začal dostávat i sólové příležitost ... (více)
Od dětství se Michele Oliva věnoval pouze fotbalu a tancovat začal až ve svých dvaceti letech. Tanec mu změnil život doslova ze dne na den a Michele pochopil, že tanec je smyslem jeho života. Od té doby, jak sám říká, jen studoval, studoval a studoval. Potkával různé tanečníky a ch ... (více)
Narodila se v Boskovicích. Ve svém útlém věku studovala na baletní škole I.V.Psoty a mezi lety 1981 až 1986 studovala na taneční konzervatoři v Brně. Své taneční vzdělání dále rozvíjela na hudební fakultě AMU v Praze - obor taneční pedagogika. Několikrat se účastnila studi ... (více)
V roce 1982 absolvoval studia klasického tance na Taneční konzervatoři v Praze, o deset let později dokončil studia pedagogiky klasického tance na pražské HAMU (Mgr.) a v roce 1996 získal doktorát na Univerzitě Karlově v Praze (Ph.D.). Absolvoval několik zahraničních stáží, např. ... (více)
Zuzana vystudovala pražskou Taneční konzervatoř. V současnosti pracuje jako baletní mistr a pedagog na Nové scéně Národního divadla. Na Nové scéně působí od roku 1982, kde účinkovala v inscenacích Sněhová královna, Jednoho dne v Praze, Žvanivý Slimejš, Odysseus, Minotaurus, Kouzelná flétna, Cas ... (více)