Fotogalerie

Americký sen/Svatební cesta
Taneční Diptych souborů Pop Balet, který měl premiéru v dubnu roku 2016, vypráví dva oddělené příběhy.  První z příběhů je o světe neomezených možností a o tom, že cesta za svým snem může být dlouhá a spletitá, ale vyplatí se. Druhý příběh vás vezme na svatební cestu doslova kolem světa.  ... (více)
137 úhlů pohledu
Poutavé a dechberoucí představení souborů Pop Balet. Jaké maličkosti utváří náš život? Co kdybychom se mohli vrátit v čase a udělat něco jinak, jak by změnil náš osud? Představení, které vidělo již více než 1500 diváků a mělo čtyři reprízy v prestižním divadle Hybernia. ... (více)
Galavečer souborů Pop Balet
Soubory Pop Balet tradičně prezentují svou choreografickou práci před Vánoci i na konci školníhho roku na Galavečeru souborů Pop Balet v Salesiánském divadle v Kobylisích.
Fotografie z představení souborů Pop Balet s názvem Láska je zDARma, které mělo premiéru 18. 6. 2019 v divadle Hybernia.
Petr Pan
Taneční zpracování světoznámého pohádkového příběhu o chlapci, který nechtěl vyrůst. Taneční soubory Pop Balet s tímto projektem 6-krát vyprodali divadlo Hybernia.