Komerční projekty

Máme za sebou řadu vystoupení na galavečerech, firemních večírcích nebo televizních vystoupení. Tanečně doprovázíme i známé osobnosti. V minulých letech jsme spolupracovali například s Karlem Gottem, Olgou Lounovou, Janem Smigmatorem a dalšími umělci. Pokud si nás chcete pozvat i na Vaší akci nebo večírek, ozvěte se nám, rádi Vám vytvoříme choreografii přesně dle Vašich představ! 

Mary Kay

V lednu 2018 kosmetická firma Mary Kay uspořádala konferenci v Congres hotelu Clarion ve Vysočanech. V rámci jejich programu Pop Balet vystoupil se dvěma choreografiemi. Jedna byla vytvořena přímo pro tuto akci a prezentovala jejich nový kosmetický výrobek. Toto vystoupení bylo již druhou spoluprácí Pop Baletu s Mary Kay.

Další fotografie z této akce si můžete prohlédnout zde.

Sinatrology 2017

Taneční soubor Pop Balet v prosinci tančil na jedinečné swingové show Jana Smigmatora a jeho hostů (Mitch Winehouse, Ewa Farna) Sinatrology ve stylu Las Vegas, a to hned dvakrát za sebou ve Velkém sále Lucerny.

Czech Hotel Awards

Udílení cen Czech Hotel Awards. Taneční soubor Pop Balet je již ve třech posledních ročnících
nedílnou součástí slavnostního galavečera.

Jan Smigmator

Pop Balet má tu čest pravidelně spolupracovat s jazzovým a swingovým zpěvákem Janem Smigmatorem. 

Pop Balet na plese Mediků 2019

V pátek 11. 1. 2019 vystoupili tanečníci souborů Pop Balet na slavnostním plese Mediků, který se jako již tradičně konal v krásném prostoru v paláci na Žofíně. Jako předtančení na zahájení plesu vystoupil soubor Pop Balet 3 s choreografií Madala (Veronika Fárová) a Happier (Tereza Palanová). V průběhu večera pak účinkovali přední tanečníci a tanečnice souboru Pop Balet v choreografiích Karla Jindy.

Měsíc knihy

Vystoupení souboru Pop Balet při příležitosti oslav měsíce knihy v OC Letňany. Choreografie
Oliver Twist byla vytvořena na přání Knih Dobrovský.

Pop Balet s Olgou Lounovou

Taneční soubor Pop Balet dlouhodobě spolupracoval se zpěvačkou Olgou Lounovou. Podíleli jsme si na například na velkolepém křtu její nové desky Rotující nebe v divadle Broadway, vystoupili společně v televizní hudební show To byl náš hit a také jsme ji doprovázeli na nesčetném množství jejích koncertů a vystoupení.

Olga Lounová a Karel Gott - Dál za obzor

Pop Balet tanečně doprovázel Karla Gotta a Olgu Lounovou během jejich společného duetu Dál za obzor na akci Purum hudební ceny Óčka 2011 a také na Fotbalistovi roku.

Pražský hvězdopád

Pop Balet se pravidelně s velkým úspěchem účastní mezinárodní přehlídky umění Pražský hvězdopád, reprezentoval například Českou republiku ve Vídni.

Choreografie Lights

Choreografie Majky Piskořové Veselé 1. místo - Dance Art - Taneční skupina roku 2012