Komerční projekty

Máme za sebou řadu vystoupení na galavečerech, firemních večírcích nebo televizních vystoupení. Tanečně doprovázíme i známé osobnosti. V minulých letech jsme spolupracovali například s Karlem Gottem, Olgou Lounovou, Janem Smigmatorem a dalšími umělci. Pokud si nás chcete pozvat i na Vaší akci nebo večírek, ozvěte se nám, rádi Vám vytvoříme choreografii přesně dle Vašich představ!

Mejdan s Impulsem 

Dne 19.9. 2019 vystoupili tanečníci souboru Pop Balet na Mejdanu s Impulsem v O2 aréně. S předními umělci české a slovenské popové scény, jako jsou Lucie Bíla, Helena Vondráčková, Katarína Knechtová nebo Petr Kolář si zatančili například na hity Láska je láska, Sladké mámení a Dvě malá křídla. Ve speciálním čísle na uctění památky Karla Gotta se předvedli naše úžasné lektorky Eva Špačková Neuvirtová a Veronika Bjalončíková. Atmosféra večera byla dechberoucí. Už se nemůžeme dočkat dalšího ročníku.

Fotorafie z večera si můžete prohlédnout ZDE

Mary Kay

Od roku 2017 taneční soubor Pop Balet pravidelně účinkuje na českých i mezinárodních konferencích kosmetické firmy Mary Kay. vytváří taneční čísla dle jejich přání či účinkuje s choregrafiemi ze svého rertoáru. 

Další fotografie z těchto akcí si můžete prohlédnout zde.

Sinatrology 2017

Taneční soubor Pop Balet v prosinci tančil na jedinečné swingové show Jana Smigmatora a jeho hostů (Mitch Winehouse, Ewa Farna) Sinatrology ve stylu Las Vegas, a to hned dvakrát za sebou ve Velkém sále Lucerny.

Czech Hotel Awards

Udílení cen Czech Hotel Awards. Taneční soubor Pop Balet je již ve třech posledních ročnících
nedílnou součástí slavnostního galavečera.

Jan Smigmator

Pop Balet má tu čest pravidelně spolupracovat s jazzovým a swingovým zpěvákem Janem Smigmatorem. 

Pop Balet na plese Mediků 2019

V pátek 11. 1. 2019 vystoupili tanečníci souborů Pop Balet na slavnostním plese Mediků, který se jako již tradičně konal v krásném prostoru v paláci na Žofíně. Jako předtančení na zahájení plesu vystoupil soubor Pop Balet 3 s choreografií Madala (Veronika Fárová) a Happier (Tereza Palanová). V průběhu večera pak účinkovali přední tanečníci a tanečnice souboru Pop Balet v choreografiích Karla Jindy.

Měsíc knihy

Vystoupení souboru Pop Balet při příležitosti oslav měsíce knihy v OC Letňany. Choreografie
Oliver Twist byla vytvořena na přání Knih Dobrovský.

Pop Balet s Olgou Lounovou

Taneční soubor Pop Balet dlouhodobě spolupracoval se zpěvačkou Olgou Lounovou. Podíleli jsme si na například na velkolepém křtu její nové desky Rotující nebe v divadle Broadway, vystoupili společně v televizní hudební show To byl náš hit a také jsme ji doprovázeli na nesčetném množství jejích koncertů a vystoupení.

Olga Lounová a Karel Gott - Dál za obzor

Pop Balet tanečně doprovázel Karla Gotta a Olgu Lounovou během jejich společného duetu Dál za obzor na akci Purum hudební ceny Óčka 2011 a také na Fotbalistovi roku.

Choreografie Lights

V roce 2012 se soubor Pop Balet stal s touto choreografií od Majky Piskořové Veselé vítězem na Taneční skupině roku v kategorii Dance Art