Úvod

Pop Balet ON STAGE  26.6. 2020

Divadlo Na Fidlovačce

Co všechno se dá vytvořit za necelé dva měsíce? Ano, právě tak málo času měli naši lektoři a tanečníci na nastudovaní choreografií pro závěrečné představení Pop Balet ON STAGE.

Ani deset týdnů odloučení nám nesebralo chuť společně tvořit a neuhasilo naši taneční vášeň. Všechny soubory začaly ihned po návratu do tanečních sálu intenzivně trénovat.  Za neuvěřitelně krátkou dobu oprášili staré a připravili nové choreografie. 

V představení Pop Balet ON STAGE nehledejte jeden příběh, vnímejte jednotlivce, osobní příběhy a pocity každého z tanečníků. Ať lektor, tanečník nebo rodič, každému z nás se v poslední době život změnil. Někomu se otočil vzhůru nohama, někdo se všemu postavil čelem, někdo měl strach a někdo si možná jen řekl, že zase bude líp. Děkujeme všem členům našich souborů i jejich rodinám, že to velké neznámé spolu s námi přečkali a věřili, že se do tanečních sálů a na jeviště zase vrátíme. A je to tu! Pop Balet už není On Air.

Pop Balet ON STAGE - představení plné osobních emocí a radosti, že jsme opět spolu. Těšit se můžete i na ukázku choreografií profesionálního soubor Pop Balet z odloženého představení Inner Shades.

VSTUPENKY NA AKCI - přes stránky Divadla Na Fidlovačce