Michele Oliva

Od dětství se Michele Oliva věnoval pouze fotbalu a tancovat začal až ve svých dvaceti letech. Tanec mu změnil život doslova ze dne na den a Michele pochopil, že tanec je smyslem jeho života. Od té doby, jak sám říká, jen studoval, studoval a studoval. Potkával různé tanečníky a choreografy po celém světě a poznával i jejich odlišné kultury. Několik let trénoval od rána do večera a snažil se v sále dohnat vše, co zameškal. Pochopil, že pro tanec je na jedné straně nutná technika, ale tančit se přitom musí srdcem a duší. Dobrý tanečník proto musí dokázat skloubit oboje.
Jako tanečník vystupoval na úspěšném turné s Geri Halliwell po SAE, Singapuru, Rusku, Austrálii, aj.), můžete ho vidět i v jejích videoklipech ("Look at me", "Mi chico latino", "Bag it up", "It's raining man"). Úzce spolupracoval rovněž s hvězdami jako jsou Kylie Minogue, Paola Chiara, Renato Zero. Účastnil se také mnoha italských televizních a komerčních show, jako asistent a tanečník pracoval ve veleúspěšné reality show "Amici" (taneční obdoba české Superstar).
V současné době pracuje jako lektor a choreograf modern jazz dance v celé Itálii. Sklízí úspěchy i v zahraničí (Londýn, Madrid, Los Angeles, Paříž, Praha). V roce 2011 rozšířil své působení i o New Yorku, kde vede své lekce.
Svůj styl charakterizuje jako kombinaci více stylů dohromady, zejména modern jazz dance, modern dance a hip hop.
Se souborem Pop Balet vytvořil hned dvě choreografie v průběhu roku 2010/2011 - "Together", "Side of the Track".