Nejvýznamnější akce

Mistrovství Evropy ve fotbale 2012 se koná v Polsku a na Ukrajině v období od 8. června do 1. července 2012. Taneční soubor Pop Balet vystoupil v rámci EURA na Staroměstském náměstí 11. a 13. června.
Slavnostní vyhlášení Fotbalisty roku se uskutečnilo na pražském Žofíně. Pop Balet, Olga Lounová a Karel Gott a jejich duet Dál za obzor nesměl chybět! ... (více)
Show slavných zpěvaček, Královny popu, se vrátila v úterý 11. června na scénu. Ročník 2013 nesl podtitul "pocta českým hitmakerům" a připomenul hity Karla Svobody, Jiřího Štaidla, Jaroslava Wykrenta a dalších.  Show Královny popu byl koncertem superlativů, vystoupily na něm nejvýraznější oso ... (více)
Pop Balet vystoupil v sobotu 26. ledna 2013 spolu se zpěvačkou Zuzanou Mikovou na finálovém večeru Miss Aerobik 2012 v Kongresovém centru plzeňského Parkhotelu. Česká televize 4 sport: záznam finále v úterý 5. 2. 2013 od 20.00 nebo 6. 2. 2013 od 9.50
Sobor Pop Balet a taneční skupiny taneční školy InDance - Jeseník byly mezi hlavními hosty během festivalu Zahájení lázeňské sezóny v Jeseníku, které proběhnul v pátek 17. května 2013 na Masarykově náměstí.  Na prestižní ploše historického náměstí v samém centru lázeňského města Jesen ... (více)
Ve čtvrtek 14. března 2013 jste mohli vidět Pop Balet na mezinárodním filmovém festivalu Febiofest. Pop Balet uvedl slavnostní zahájení festivalu po boku takových umělců jako je například Eva Pilarová nebo božský Karel Gott.
Absolventské představení ve Stavovském divadle bylo v roce 2013 vrcholným večerem pro absolventy konzervatoře Taneční centrum Praha, při kterém se představilo v těch nejlepších choreografiích sezóny. Členové souboru Pop Balet jsou také absolventy kozervatoře, takže během programu di ... (více)
http://www.designmagazin.cz/udalosti/48737-umeni-spojilo-tanec-se-sperky-ceskych-designeru.html