Umělecké projekty

Petr Pan - společné představení mladých souborů Pop Balet

Příběh o chlapci, který nechtěl vyrůst, je znám téměř po celém světě. V podání souborů Pop Balet vás bude bavit i dojímat zároveň. Dne 14. června 2017 jsme se v divadle Hybernia těšili z vyprodané premiéry a 23. října 2017 z neméně úspěšné reprízy tohoto představení. Nenechte si ujít nejspíše poslední reprízu 24. 4. 2018!

Fotogalerii k Petru Panovi si můžete prohlédnout zde.

Americký sen / Svatební cesta - společná představení mladých souborů Pop Balet

První z příběhů vypráví o světe neomezených možností a o tom, že cesta za svým snem může být dlouhá a spletitá, ale vyplatí se. Druhý příběh vás vezme na svatební cestu doslova kolem světa. 

Fotogalerii k Americkému snu a Svatební cestě si můžete prohlédnout zde.

Rusalka - představení profesionálního souboru Pop Balet

Premiéra představení, v němž se snoubí krása tance, operního zpěvu a živého orchestru doplněného o pasáže využívající videoprojekci, se odehrála 19. listopadu 2016  v jedné z nejlepších koncertních síní Flagey v Bruselu.

Fotogalerii k Rusalce si můžete prohlédnout zde.

Trinity - představení profesionálního souboru Pop Balet

Tento taneční triptych o objevování a zkoumání mezilidských vztahů mohli diváci poprvé vidět 17. listopadu 2015 v divadle Komedie. Něžnost a empatie postupně přerůstá v agresi, která i v těch nejčistších bytostech probudí zlost, jenž je donutí k hrůzným činům.

Fotogalerii k Trinity si můžete prohlédnout zde.

Tanecbook - představení profesionálního souboru Pop Balet

V roce 2012 byla na Nové scéně Národního divadla uvedena premiéra představení o virtuální NE-realitě s názvem Tanecbook, které do září 2014 zhlédlo již více než 7 000 diváků.

Fotogalerii k Tanecbooku si můžete prohlédnout zde.

V roce 2012 se soubor Pop Balet stal vítězem Taneční skupiny roku v kategorii Dance Art.