Umělecká představení

Pop Balet ON STAGE  26.6. 2020 Divadlo Na Fidlovačce

Co všechno se dá vytvořit za necelé dva měsíce? Ano, právě tak málo času měli naši lektoři a tanečníci na nastudovaní choreografií pro závěrečné představení Pop Balet ON STAGE.

Ani deset týdnů odloučení během nouzového stavu nám nesebralo chuť společně tvořit a neuhasilo naši taneční vášeň. Všechny soubory začaly ihned po návratu do tanečních sálu intenzivně trénovat.  Za neuvěřitelně krátkou dobu oprášili staré a připravili nové choreografie. 

V představení Pop Balet ON STAGE nehledejte jeden příběh, vnímejte jednotlivce, osobní příběhy a pocity každého z tanečníků. Ať lektor, tanečník nebo rodič, každému z nás se v poslední době život změnil. Někomu se otočil vzhůru nohama, někdo se všemu postavil čelem, někdo měl strach a někdo si možná jen řekl, že zase bude líp. Děkujeme všem členům našich souborů i jejich rodinám, že to velké neznámé spolu s námi přečkali a věřili, že se do tanečních sálů a na jeviště zase vrátíme. A je to tu! Pop Balet už není On Air. Pop Balet ON STAGE - představení plné osobních emocí a radosti, že jsme opět spolu.

Fotografie z představení si můžete prohlédnout ZDE

Láska je zDARma - představení všech souborů Pop Balet

Taneční přestavení plné emocí a kvalitního tanečního umění. Motivem, který spojuje všechny choreografické celky tohoto představení je láska.
Vážíme si dostatečně toho, co od života dostáváme zdarma? Rodinu, svobodu, čistý vzduch, tlukot srdce? Jde o nikdy nekončící nabídku, nebo mají všechna zdarma svou omezenou platnost? A jak velkou cenu budeme ochotni zaplatit, když zjistíme, že vše co bylo doposud samozřejmé je najednou pryč? “Vyprodáno”, křičí život a proudy slz tečou po tvářích tisíců...A tak nezapomínejme na lásku. Lásku k vzácnému i všednímu. Lásku k sobě i k bližnímu. Láska je karma. Láska je zdarma.

Fotografie z představení si můžete prohlédnout ZDE.

Rusalka - představení profesionálního souboru Pop Balet

Premiéra představení, v němž se snoubí krása tance, operního zpěvu a živého orchestru doplněného o pasáže využívající videoprojekci, se odehrála 19. listopadu 2016 v jedné z nejslavnějších koncertních síní Flagey v Bruselu.

Fotogalerii k představení Rusalka simůžete prohlédnout ZDE.

Trinity - představení profesionálního souboru Pop Balet

Tento taneční triptych o objevování a zkoumání mezilidských vztahů mohli diváci poprvé vidět 17. listopadu 2015 v Divadle Komedie. Něžnost a empatie postupně přerůstá v agresi, která i v těch nejčistších bytostech probouzí zlost, jenž je donutí k hrůzným činům.

Fotogalerii k představení Trinity si můžete prohlédnout ZDE.

Tanecbook - představení profesionálního souboru Pop Balet

V roce 2012 byla na Nové scéně Národního divadla uvedena premiéra představení o virtuální NErealitě s názvem Tanecbook. Do září 2014 zhlédlo toto představení více než 7 000 diváků.

Fotogalerii k představení Tanecbook si můžete prohlédnout ZDE.